Warning :
TP-Link TL-SM311LS SFP (mini-GBIC) - 1 x LC 1000Base-X - For Data Networking, Optical Network - Optical Fiber - 9/125 µm - ...A teljes megnevezés megjelenítése
TP-Link TL-SM311LS SFP (mini-GBIC) - 1 x LC 1000Base-X - For Data Networking, Optical Network - Optical Fiber - 9/125 µm - Single-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-X Kevesebb részlet megjelenítése
Betöltés...
Betöltés...
Gyártó:TP-Link
VPN: TL-SM311LS SKU: Z000029 EAN: 6935364030216

Warning