Warning :
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x LC Duplex 1000Base-SX Network - For Optical Network, Data Networking - Optical Fiber - ...A teljes megnevezés megjelenítése
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x LC Duplex 1000Base-SX Network - For Optical Network, Data Networking - Optical Fiber - Multi-mode - 1.25 Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - Hot-pluggable, Hot-swappable Kevesebb részlet megjelenítése
Betöltés...
Betöltés...
Gyártó:StarTech
VPN: J4858CST SKU: V933703 EAN: 0065030865289

Warning