Warning :
D-Link DEM-310GT SFP (mini-GBIC) - 1 x LC Duplex 1000Base-LX Network - For Data Networking, Optical Network - Optical Fibe ...A teljes megnevezés megjelenítése
D-Link DEM-310GT SFP (mini-GBIC) - 1 x LC Duplex 1000Base-LX Network - For Data Networking, Optical Network - Optical Fiber - 62.5/125 µm - Multi-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX, 50/125 µm - Single-mode, 9/125 µm - Hot-pluggable Kevesebb részlet megjelenítése
Betöltés...
Betöltés...
Gyártó:D-Link
VPN: DEM-310GT SKU: 5841161 EAN: 0790069248146

Warning