Warning :
HP Enterprise HPE SFP (mini-GBIC) - 1 x LC 1000Base-SX Network - For Optical Network, Data Networking - Optical Fiber - Multi-mode - Gig ...A teljes megnevezés megjelenítése
HP Enterprise HPE SFP (mini-GBIC) - 1 x LC 1000Base-SX Network - For Optical Network, Data Networking - Optical Fiber - Multi-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX Kevesebb részlet megjelenítése
Betöltés...
Betöltés...
Gyártó:HP Enterprise
VPN: J4858D SKU: 2M27LT8 EAN: 0190017245836

Warning